woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تور هاي لحظه آخري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۱:۴۳

بمبئي در زبان هندي به معناي ساحل خوب است و اين نام را استعمارگران پرتغالي بر روي اين شهر نهاده اند.
اين شهر بزرگترين بندر كشور هند مي باشد كه در غرب كشور هند قرار دارد و از لحاظ تجاري همچنين گردشگري براي اين كشور حائز اهميت است.
بمبئي در رديف شهر هاي ارزان دنيا قرار مي گيرد و مسافران تور بمبئي مي توانند با هزينه اي كم به اين شهر سفر كنند و از جاذبه هاي فراوان آن بازديد به عمل آورد.
مردم اين شهر اغلب به زبان مراتي صحبت مي كنند اما نگران نباشيد تعداد زيادي از آن ها به زبان انگليسي هم مسلط اند. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۱:۱۰

جمعيت اين كشور حدود 40 ميليون نفر بوده كه مي توان گفت طبق آمارهاي كشوري 17 اقليت از نقاط مختلف جهان جمعيت آن را تشكيل داده اند كه اكثريت آنها كشورهاي آمريكاي لاتين، آفريقا، اكوادور، كلمبيا، مراكش، آلمان، هلند مي باشند. آب و هواي اين كشور به طول كلي معتدل بوده كه به همين خاطر مورد پسند اكثر گردشگران تور اسپانيا مي باشد، به اين صورت كه در شمال و شمال غربي تابستاني هايي گرم و ملايم دارد اما زمستان ها با سرماي صفر درجه و هوايي باراني همراه است كه شايد براي همه مسافران تور اسپانيا خوشايند نباشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۲:۳۱

گرجستان كشوري در قفقاز است و پايتخت اين كشور تفليس نام دارد. گرجستان در منطقه اوراسيا قرار دارد كه مرز ميان اروپا و آسيا مي باشد.اين كشور از شمال با روسيه ، از شرق با جمهوري آذربايجان، از جنوب با ارمنستان و از غرب با تركيه هم مرز است و در غرب هم با درياي سياه همسايه است.سالانه تعداد زيادي گردشگر براي ديدن جاذبه هاي گردشگري آن تور گرجستان را براي سفر خود انتخاب مي كنند. گرجستان، كوهستاني و پرباران است. بيشتر شهروندان آن مسيحي هستند و 85 درصد آنان از نژاد گرجي هستند و به زبان گرجي صحبت مي كنند كه اين زبان خط ويژه خود را دارد كه براي مسافرين تور گرجستان بسيار جذاب مي باشد. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۱:۴۶

با توجه به شهرت جهاني كه برج پيزا پيدا كرده است امروزه به عنوان يكي از نمادهاي ملي كشور ايتاليا به شمار مي رود. برج پيزا و يا همان برج كج پيزا با توجه به كج بودن آن در بين گردشگران شناخته شده است كه در اين مطلب به چگونگي و علت اين انحنا و نكات جالبي در مورد برج كج پيزا مي پردازيم.

قدمت اين برج بلند مرتبه به قرن 12 ميلادي بازمي گردد كه هر ساله از سال قبل كج تر مي شود. برج پيزا يك برج با شكوه اما كج است كه قدمت آن به زمان رنسانس برمي گردد. البته كه كج بودن برج پيزا از ارزش هاي آن چيزي كم نمي كند، استفاده از ستون هاي بلند و عريض به همراه سقف هاي گنبدب شكل متعدد نشان از خوش ذوقي و هنر معماران آن زمان در ايتاليا مي باشد و تنها چيزي كه در برنامه اين معمار كمتر دقت شده استفاده از زمين مناسب براي پي ريزي بنا بوده است، از اين رو اگر از مردم ايتاليا در رابطه با كج بودن برج سوال كنيد اين جمله را قطعا خواهيد شنيد: همه ي انسان ها اشتباه مي كنند و هيچ كس كامل نيست! در واقع هيچ كس باورش نمي شد كه اشتباه يك معمار موجب غرور يك كشور شود و جزء برترين جاذبه هاي گردشگري تور ايتاليا قرار بگيرد.
همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۲:۳۳

اگر قصد سفر به يكي از شهر هاي ديدني ايران را داريد تور شيراز انتخاب خوبي است، با ما همراه باشيد تا اطلاعاتي كه در تور شيراز برايتان مفيد مي باشد را در اختيارتان قرار دهيم.
شهر شيراز يكي از كلان شهر هاي ايران و مركز استان فارس مي باشد و در جنوب غربي ايران واقع شده است. استان فارس از شمال به استان اصفهان، از شرق به استان يزد، از غرب به استان هاي كهكيلويه و بويراحمد و بوشهر و از جنوب به استان هرمزگان ختم مي شود.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۱۱:۳۲

گردشگران تور اتريش بهتر است بدانيد كه كشور اتريش جزء يكي از زيبا ترين كشورهاي اروپاي مركزي و پايتخت آن وين مي باشد. اتريش از سمت غرب با كشور سوئيس، از سمت جنوب با ايتاليا، از سمت شرق با مجارستان و از سمت شمال با كشور آلمان هم مرز مي باشد. طي آخرين آمارهايي كه در سال 2012 براي اطلاع مسافرين تور اتريش منتشر شد : به طور رسمي اعلام شد اين كشور 84855 كيلومتر مربع و جمعيتي بالغ بر 10500 ميليون نفر را در خود جاي داده است. ويژگي هاي بسياري از قبيل: آژانس بين المللي انرژي اتمي، دفتر رسمي سازمان ملل متحد در پايتخت اتريش يعني وين، آژانس بين المللي انرژي اتمي و خيلي از سازمانها، ارگان ها و نهادهاي بين المللي ديگر در كشور اتريش وجود دارد كه اين كشور را جزء مهم ترين كشورهاي اروپايي تبديل كرده است. همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۹:۴۴

اسپانيا جزو كشورهاي اروپايي محسوب مي شود كه سالانه گردشگران با تور اسپانيا به اين كشور زيبا سفر مي كنند همچنين به دليل تاريخ و تمدن رومي كه در اين كشور بي تاثر نمي باشد توريست هاي زيادي را به خود جذب مي كند. كشور اسپانيا در جنوب غربي اروپا واقع شده و نصف النهار گرينويچ از اين كشور مي گذرد و مساحتي حدود 504030000 كيلومتر مربع دارد كه از نظر وسعت دومين كشور بزرگ اروپاي غربي محسوب مي شود.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۲۸:۲۰

پروازهاي رفت: هفته اي 2 پرواز از تهران به مقصد بمبئي در روزهاي 3 شنبه و جمعه و در ساعت 07:05 صبح از فرودگاه امام خميني به فرودگاه بمبئي هند انجام مي گيرد. مدت زمان پرواز حدود پنج ساعت مي باشد. پروازهاي برگشت: هفته اي 2 پرواز از بمبئي به مقصد تهران در روز هاي 3شنبه و جمعه و در ساعت 13:30 بعد از ظهراز فرودگاه تور بمبئي به فرودگاه امام خميني انجام مي شود. مدت زمان پرواز تقريبا پنج ساعت مي باشد.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۵:۴۸

هم اكنون گردشگران ايراني براي سفر به كشور سنگاپور مي توانند از ايرلاين هايي فعال در اين فرودگاه كه در ادامه به ذكر برخي از آنان خواهيم پرداخت، استفاده نمايند. خطوط هوايي خارجي: ايرآسيا مالزي، عمان اير، اتحاد امارات، ايرلاين امارات، ايرلاين جنوب چين، قطر ايرويز و تركيش اير از فرودگاه امام. از امكانات منحصر به فرد تعبيه شده براي گردشگران تور سنگاپور در فرودگاه چانگي سنگاپور مي توان به موارد زير اشاره كرد: آبشار، باغ پروانه، سينماي رايگان 24 ساعته. در انتها قابل توجه گردشگران تور سنگاپور، فرودگاه چانگي چهار سال متوالي مقام اول بهترين فرودگاه جهان را به خود اختصاص داده است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۰۴:۵۰

تور پاريس يكي از محبوب ترين و شناخته ترين تورها بين گردشگران جهان مي باشد به طوري كه ساليانه تقريبا 45 ميليون توريست به اين شهر شيك و مدرن سفر مي كنند. شهر زيبا پاريس كه عروس شهرهاي دنيا ناميده مي شود، پايتخت كشور فرانسه و مركز مد جهان مي باشد.
اين شهر هر ساله ميزبان فستيوال هفته مد است كه علاقه مندان زيادي را مجاب مي كند تا با تور پاريس به اين شهر سفركنند. اين شهر زيبا، از جمله شهرهاي پيشتاز، در زمينه هاي مختلف فرهنگ و هنر، سياست، تحصيل و علم، تفريحات و مد در جهان است.همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ