woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تور هاي لحظه آخري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۶:۴۳

قشم در استان هرمزگان ، در تنگه ي هرمز واقع شده است كه به عنوان بزرگ ترين جزيره ي ايران شناخته شده و سالانه گردشگران داخلي و خارجي زيادي همراه با تور قشم به اين جزيره زيبا با ديدني هاي فراوان سفر مي كنند. 
قابل توجه مسافران عزيز تور قشم ، اين جزيره با وسعت 1500 كيلو متري خود بيش ترين سواحل و كرانه ها را در جزاير خليج فارس به خود اختصاص داده است. از جزاير قشم مي توان به جزاير زيتون ، سيمين ، نار شيب دراز ، دوستكو و سلخ نيز اشاره كرد.يكي از ويژه گي هاي سواحل قشم ، سواحل گلي و شني آن مي باشد كه از نظر شكل تنوع زيادي دارد. 

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۴:۲۴

ازمير سومين شهر بزرگ تركيه مي باشد كه داراي موقعيت خوب از نظر تجاري ، صنعتي و بندري مي باشد. شهر ازمير دانشگاه هاي خوب و با اعتباري دارد كه بهترين آن دانشگاه صنعتي ازمير مي باشد. تور ازمير
شهر ازمير يكي از جاذبه هاي گردشگري خوب كشور تركيه مي باشد كه در سراسر جنوب آن ساحل زيبا و ماسه ايي دارد. 
ازمير تركيه آب و هواي مديترانه اي دارد كه داراي چهار فصل مي باشد كه تابستان هاي گرم و زمستان هاي سرد و فصل بهار آب و هواي متوسط و در بهار آب و هواي بسيار خوبي دارد. بيشترين توريست ها در فصل تابستان به اين شهر زيبا مي آيند. 
همه ساله توريست هاي زيادي به قسمت هاي مختلف اين شهر مي آيند كه از جمله آن ها شهر تاريخي افس بزرگ ترين شهر باستاني در دنيا و چشمه هاي آب معدني در سواحل شهر چشمه و شهر باستاني ترووا مي توان نام برد. 


مكان ها و جاذبه هاي ديدني شهر ازمير تركيه : 
ميدان كناك ازمير : در وسط اين ميدان ساعتي بزرگ به سبك عثماني بسيار پر زرق و برق ساخته شده است و به همين دليل معروف مي باشد و سمبل شهر ازمير تركيه مي باشد. 
آسانسور ازمير : در ميدان كارتاش بناي بسيار بلندي قرار دارد كه براي جابه جايي مردم از ساحل و به بالاي تپه با يك وسيله فشار قوي جا به جا مي شوند كه امروز به دليل پيشرفت تكنولوژي به وسيله ي نيروي الكتركي انجام مي گردد. 
قسمت بالاي اين بنا رستوراني قرار دارد كه مي توانيد به بلا برويد و در اين رستوران با منظره ي زيبايي كه دارد لذت ببريد. 
قلعه كادفه كاله : 
اين قلعه با ارتفاع 186 متر از قرن چهارم تا به امروز با پرجا مانده است كه يكي از ديدني هاي بسيار زيباي ازمير مي باشد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۳۲:۵۸

در اين قسمت به توضيح موقيت جغرافيايي شهر چشمه مي پردازيم. اين شهر در جنوب غربي ترين نقطه كشور تركيه قرار گرفته است و يكي از شهرستان هاي استان ازمير است. شهر چشمه در جوار سواحل زيباي درياي اژه قرار دارد و موقعيت جغرافيايي و مكاني اين شهر باعث شده تا به يكي از قطب هاي گردشگري و تفريحي كشور تركيه تبديل شود. لازم به ذكر است از اين شهر همواره به عنوان شهر ماسه ها و آب هاي معدني ياد مي كنند. همچنين شهر چشمه در سال هاي اخير علاوه بر اين كه ميزبان گردشگران تور چشمه مي باشد، مورد توجه تعداد زيادي از مهاجراني كه قصد دارند از طريق دريا خود را به اروپا برسانند نيز قرار گرفته است چرا كه اين شهر تنها 10 كيلومتر با جزاير يوناني فاصله دارد و از طريق شهر چشمه به راحتي مي توان خود را به جزاير يوناني رساند. اين شهر بندري به دليل قرار گرفتن در سواحل درياي اژه از لحاظ تجاري و گردشگري اهميت زيادي براي دولت تركيه دارد. اگر قصد سفر با تور چشمه را داريد بايد بدانيد شهر چشمه در فاصله تقريباٌ 100 كيلومتري شهر ازمير (مركز استان ازمير) واقع شده است همچنين فاصله چشمه تا شهر زيبا و توريستي كوش آداسي حدود 180 كيلومتر است و گردشگران تور چشمه مي توانند به راحتي خود را به كوش آداسي رسانده و از جاذبه هاي اين شهر نيز ديدن كنند. مراكز گردشگري و تفريحي شهر چشمه در نزديكي اين شهر واقع شده اند و همين امر دسترسي گردشگران تور چشمه به اين اماكن را آسان كرده است به طور مثال فاصله شهر چشمه تا ايليكا كه يكي از مراكز تفريحي اين شهر است حدود 5 كيلومتر مي باشد. شهر بندري چشمه به سبب موقعيت مكاني و دارا بودن سواحل زيبا به يكي از مراكز موج سواري تبديل شده است كه گردشگران تور چشمه با سفر به اين شهر مي توانند از موج سوار در آب هاي درياي اژه لذت ببرند

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۳:۱۳

همه روزه پرواز هاي زيادي از تهران به مقصد ژاپن و شهر هاي مختلف آن صورت مي گيرد ، قابل توجه گردشگران تور ژاپن ايرلاين هاي مختلفي نظير ايرلاين اير آسيا مالزي ، ايرلاين اتحاد امارات ، ايرلاين قطر ايرويز قطر و ايرلاين تركيش ايرلاين به ژاپن پرواز دارند كه قيمت هاي آن هميشه در حال تغيير مي باشد اما به طور كلي نوع ايرلاين و نوع كلاس پروازي هر ايرلاين هم رو قيمت آن تاثير گذار خواهد بود.مسافران تور ژاپن كه قصد سفر به شهر هاي ژاپن را دارند مي توانند ايرلاين هاي مختلف را انتخاب نمايند. در ادامه مسافران تور ژاپن را با ساعت پروازي و روز هاي پرواز ايرلاين هاي مختلف بيش تر مطلع خواهيم كرد.
ايرلاين اير آسيا مالزي : اين پرواز به دو صورت به ژاپن پرواز دارد در حالت اول از فرودگاه امام خميني ايران به سمت فرودگاه كوالالامپور با مدت زمان 8 ساعت و 10 دقيقه و از فرودگاه كوالالامپور به سمت فرودگاه توكيو با مدت زمان پرواز 7 ساعته مي باشد ، در حالت دوم اين ايرلاين از فرودگاه امام خميني تهران به سمت فرودگاه دان ميونگ با مدت پرواز 7 ساعت و 40 دقيقه و از فرودگاه دان ميونگ به سمت فرودگاه دان ميونگ 6 ساعت و 10 دقيقه مي باشد.
ايرلاين اتحاد امارات : قابل توجه مسافران تور ژاپن ، از فرودگاه امام خميني ايران به سمت فرودگاه ابوظبي به مدت 2 ساعت و 10 دقيقه و توقف 15 ساعته و از فرودگاه ابوظبي به سمت فرودگاه ناريتا 10 ساعت و 5 دقيقه زمان پرواز پيش رو خواهيد داشت.
ايرلاين قطر ايرويز قطر : در اين نوع ايرلاين مسافران تور ژاپن از فرودگاه امام خميني ايران با مدت زمان پرواز 2 ساعت و 5 دقيقه اي به سمت فرودگاه دوحه مي روند و در نهايت از اين فرودگاه با مدت زمان 9 ساعت و 25 دقيقه به سمت فرودگاه هانه دا پرواز مي كنند.
ايرلاين تركيش ايرلاين : مسافران تور ژاپن از فرودگاه امام خميني به سمت فرودگاه آتاترك استانبول با مدت زمان 3 ساعت و 5 دقيقه پرواز و بعد از توقف 4 ساعته از اين فرودگاه به سمت فرودگاه ناريتا با مدت زمان پرواز 12 ساعت و 25 دقيقه پرواز خواهند داشت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۱:۵۴

شهر آلانيا يكي از شهرهاي پر توريست كشور تركيه است كه ساليانه تعداد بسيار زيادي از گردشگران تور آلانيا را پذيرا مي باشد. يكي از دلايلي كه تور آلانيا را محبوب كرده موقعيت خاص اين شهر است. گردشگران تور آلانيا براي رفتن به اين شهر مي توانند از فرودگاه بين المللي قاضي پاشا پرواز خود را انجام بدهند. از فرودگاه بين المللي قاضي پاشا تا شهر آلانيا تقريبا 30 دقيقه بايد مسافت پيموده شود. تابستان 2014، اين فرودگاه حدود 20 پرواز چارتر بين المللي از اروپا و منطقه خاورميانه داشت. ساخت فرودگاه قاضي پاشا در سال 1999 پايان يافت ولي تا سال 2006 از آن بهره برداري نشد و هيچ پروازي در آن انجام نگرفت. براي افتتاح اين فرودگاه جلسات و بحث هاي متعدد صورت گرفت، چون برخي معتقد بودند به دليل وجود فرودگاه آنتاليا در اين منطقه، ضرورتي براي بازگشايي فرودگاه جديد و صرف هزينه بسيار براي اين منظور، وجود ندارد. اما در نهايت با وجود مخالفت هاي زياد اين فرودگاه در سال 2007 فعاليت خود را شروع كرد و توريست هاي تور آلانيا توانستند از فرودگاه بين المللي قاضي پاشا نيز براي سفرهاي خود بهره ببرند. از فرودگاه قاضي پاشا در ابتدا، تنها براي پروازهاي محدود استفاده مي شد و نخستين ايرلايني كه در اين مسير پرواز انجام داد، هواپيمايي بروجت بود.
از تابستان 2011 نشستن پروازهاي بين المللي چارتر در اين فرودگاه شروع شد و نخستين پرواز خارجي كه در فرودگاه قاضي پاشا نشست از فرودگاه آمستردام بود. به مرور زمان تعداد پروازهاي خارجي كه در اين فرودگاه فرود داشتند بيشتر شد. به واسطه فرودگاه قاضي پاشا گردشگران تور آلانيا مي توانند دسترسي راحت تري به مناطق ماناوگات، سيده، آلانيا و آنامور داشته باشند. هم اكنون هواپيمايي پگاسوس و هواپيمايي اونور روزانه و سالانه بين استانبول و فرودگاه قاضي پاشا پرواز دارند. هواپيمايي آنادولوجت نيز از شهر آنكارا به فرودگاه قاضي پاشا پرواز مستقيم دارد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۹:۴۵

قابل توجه گردشگران تور لبنان، اين كشور در شرق درياي مديترانه واقع شده و به طور كلي منطقه اي كوهستاني مي باشد. مناطق ساحلي لبنان نقش مهمي در صنعت كشاورزي اين كشور دارد. از رودخانه هاي اصلي اين كشور مي توان به رود خانه هاي ليطاني، عاصي و كلب اشاره كرد. مساحت كشور لبنان در حدود 10452 كيلومتر مربع است. همچنين از لحاظ مقدار مساحت رتبه 166 را در بين كشور هاي بزرگ دارد. همچنين رشته كوه هاي لبنان شرقي و رشته كوه هاي لبنان غربي دو رشته كوه اصلي اين كشور مي باشد. گردشگراني كه به مناطق كوهستاني علاقه مند هستند بايد تور لبنان را در برنامه سفر هاي خود قرار دهند. زبان رسمي اين كشور عربي بوده اما بدليل وجود اقليت هاي مختلف در اين كشور، مردم هر منطقه به زبان محلي خود صحبت مي كنند. گردشگران تور لبنان بهتر است به دو زبان انگليسي و عربي مسلط باشند.
اين كشور واقع در منطقه خاورميانه از سمت غربي با درياي مديترانه حدود 220 مرز ساحلي و از دو جهت شمال و شرق با كشور سوريه و از سمت جنوب با كشور اسرائيل مرز مشترك دارد. گردشگران تور لبنان لازم است بدانند كه لبنان داراي آب هواي مديترانه اي بوده و در هوا زمستان ها كمي سرد و باراني مي باشد و تابستان ها هوا گرم و شرجي است. به طور كلي بهترين زمان براي تور لبنان را مي توان بهار و پاييز دانست.
طول مرز لبنان با اسرائيل 79 كيلومتر و طول مرز اين كشور با سوريه 375 كيلومتر است. قسمتي از مرز جنوبي لبنان كه مزارع شبعا نام دارد، هم اكنون تحت استعمار كشور اسرائيل مي باشد. 
در حدود 60 سال است كه مردم لبنان به شهرنشيني روي آورده اند و باعث شده كه پايتخت اين كشور كه بيروت است، شامل نصف جمعيت اين كشور باشد. همچنين بيشتر گردشگران تور لبنان، شهر بيروت را براي سفر خود انتخاب مي كنند. كشور لبنان داراي 6 استان اصلي و 25 ناحيه مختلف است. استان هاي لبان بدين شرح است: بيروت، بقاع، استان شمالي و جنوبي، نبطيه و جبل لبنان، در حدود 60 درصد جمعيت لبنان را مسلمانان تشكيل مي دهند و مابقي 40 درصد جمعيت اين كشور مسيحي هستند. همچنين اين كشور جمعيتي در حدود 100 هزار نفر از كرد ها را دارا مي باشد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۶:۵۰

قابل توجه گردشگران تور تايوان ، اگر چه تايوان از ده ها جزيره ي كوچك تشكيل شده است اما جزيره ي اصلي آن به نام تايوان در بر گيرنده بيش ترين مساحت خشكي و تحت كنترل دولت تايواني نيز مي باشد.مسافران عزيز تور تايوان بدانند كه حدود دو سوم اين كشور را 258 قله و كوه هاي پوشيده از جنگل احاطه كرده است كه منظره اي بي نظير و زيبايي را به اين كشور بخشيده است.مرتفع ترين اين قله يوشان و همچنين بلند ترين كوه در شمال شرق آسيا با ارتفاع 3952 متر در اين كشور واقع گرديده است.
گردشگران تور تايوان توجه داشته باشند كه اگر چه مناطق كوهستاني قسمت مركزي تايوان را در بر گرفته است اما قسمت سوم تايوان كه بخش غربي آن مي شود كه داراي دشت هاي آبرفتي بوده و بيش ترين جمعيت مردم تايوان را درون خود جاي داده است.
گردشگراني كه قصد سفر با تور تايوان را دارند بهترين پيشنهاد دو جزيره ي ليودائو و لانيو واقع در اقيانوس آرام مي باشند كه از محبوب ترين مقاصد گردشگري و كذراندن تعطلات مسافران مي باشد همچنين مجمع الجزاير ماتسو و پنگو از محبوب ترين و پر طرفدار ترين جاذبه هاي فرهنگي و تاريخي تايوان به شمار مي رود.مسافران عزيز تور تايوان مطلع باشند كه جزاير كوچك لي يو و همچنين جزيره كينمن كه تنها چند كيلو متر با با ساحل فوجيان چين فاصله دارد همچنان تحت كنترل تايوان باقي مانده است.
گردشگران تور تايوان قبل از سفر بدانند كه زبان رسمي مردمان تايوان همانند سرزمين اصلي چين ، چيني ماندارين مي باشد كه به نام گويو هم خوانده مي شود.اما زبان مردمان بومي تايوان كه تايو ناميده مي شود هنوز هم به عنوان زبان اول قوميتي جزيره قالب مي باشد.
مذهب عاميانه ي مردم تايوان كه بر اساس سنت هاي تائوئيسم ، سنت جان گرايي ، كنفوسيوسي و بواديي مي باشد كه بيش تر باور هاي مردم را تشكيل داده است.همچنين شكل هاي خالص تر مذهب بودايي د ركنار مسيحيت در تايوان در حال پديدار شدن مي باشد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۳:۵۷

قابل توجه گردشگران تور ابوظبي ، اين شهر يكي از امير نشين هاي هفتگانه و همچنين پايتخت كشور امارات متحده عربي نيز مي باشد.گردشگرن تور ابوظبي جالب است كه بدانند اين شهر از بزرگ ترين امارت هفتگانه كشور امارات متحده عربي به شمار مي رود به طوري كه با مساحت 67340 كيلومتر مربع حدودا 86.7 درصد از مساحت خاك امارات متحده ي عربي را از آن خود كرده و در قسمت ساحل جنوبي خليج فارس واقع گرديده است.
مسافران تور ابوظبي مطلع باشند كه علت نام اين امارات به ابوظبي به دليل وجود آب شيرين بوده كه در زمان هاي قديم قبل از ساكن شدن انسان ها در اين منطقه گله اي از ظبا ( آهو ) در آن جا وجود داشتند.در سال 1761 قبيله بني ياس با پيدا كردن آب شيرين در اين منطقه در آن جا ساكن و اسم آن را به دليل وجود ظبا ، ابوظبي نام گذاري مي كنند.البته شايان ذكر است كه در زمان هاي قديم ابوظبي را به ام النار هم مي خواندند.
مورد توجه مسافران تور ابوظبي ، اين منطقه داراي جاذبه هاي گردشگري و تاريخي فراواني مي باشد كه شامل موزه هاي ملي ، قلعه هاي تاريخي مي باشد كه برخي از آن ها مانند قريه التراث ، حصن جسر المقطع ، كورنيش ابوظبي ، قصر الحصن ، قصر الامارات نيز مي باشد.
مسافران تور ابوظبي مي توانند از جاذبه هاي گردشگري اين شهر مانند پارك عين فايضه ، پارك بازي هيلي ، باغ وحش العين ، پارك مبزره سبز ، أم النار ، جبل حفيت ، هكده قديمي ابوظبي ، العين ، منطقه آثار هيلى ، دير مسيحي ، موزه العين ، واحه ليوا ، موقع مسيحي ، مسجد شيخ زايد ، قلعه شرقيه ، قلعه جاهلى ، قلعه جسر مقطع ، قلعه مربعه ، قلعه مريجب و قصر حصن ديدن نمايند.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۳۳:۰۳

قابل توجه گردشگران http://lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86#mce_temp_url# ، اگر چه تايوان از ده ها جزيره ي كوچك تشكيل شده است اما جزيره ي اصلي آن به نام تايوان در بر گيرنده بيش ترين مساحت خشكي و تحت كنترل دولت تايواني نيز مي باشد.مسافران عزيز تور تايوان بدانند كه حدود دو سوم اين كشور را 258 قله و كوه هاي پوشيده از جنگل احاطه كرده است كه منظره اي بي نظير و زيبايي را به اين كشور بخشيده است.مرتفع ترين اين قله يوشان و همچنين بلند ترين كوه در شمال شرق آسيا با ارتفاع 3952 متر در اين كشور واقع گرديده است.
گردشگران تور تايوان توجه داشته باشند كه اگر چه مناطق كوهستاني قسمت مركزي تايوان را در بر گرفته است اما قسمت سوم تايوان كه بخش غربي آن مي شود كه داراي دشت هاي آبرفتي بوده و بيش ترين جمعيت مردم تايوان را درون خود جاي داده است.
گردشگراني كه قصد سفر با تور تايوان را دارند بهترين پيشنهاد دو جزيره ي ليودائو و لانيو واقع در اقيانوس آرام مي باشند كه از محبوب ترين مقاصد گردشگري و كذراندن تعطلات مسافران مي باشد همچنين مجمع الجزاير ماتسو و پنگو از محبوب ترين و پر طرفدار ترين جاذبه هاي فرهنگي و تاريخي تايوان به شمار مي رود.مسافران عزيز تور تايوان مطلع باشند كه جزاير كوچك لي يو و همچنين جزيره كينمن كه تنها چند كيلو متر با با ساحل فوجيان چين فاصله دارد همچنان تحت كنترل تايوان باقي مانده است.
گردشگران تور تايوان قبل از سفر بدانند كه زبان رسمي مردمان تايوان همانند سرزمين اصلي چين ، چيني ماندارين مي باشد كه به نام گويو هم خوانده مي شود.اما زبان مردمان بومي تايوان كه تايو ناميده مي شود هنوز هم به عنوان زبان اول قوميتي جزيره قالب مي باشد.
مذهب عاميانه ي مردم تايوان كه بر اساس سنت هاي تائوئيسم ، سنت جان گرايي ، كنفوسيوسي و بواديي مي باشد كه بيش تر باور هاي مردم را تشكيل داده است.همچنين شكل هاي خالص تر مذهب بودايي د ركنار مسيحيت در تايوان در حال پديدار شدن مي باشد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۸:۲۰

شهر ابوظبي، يكي از شهر هاي هفت گانه و شيخ نشين امارات متحده عربي است كه به دليل داشتن سواحل زيبا و قرار گرفتن در جوار خليج هميشه فارس بين گردشگران اين منطقه از محبوبيت بالايي برخودار بوده و سالانه ميليون ها گردشگر تور ابوظبي را به اين منطقه جذب مي كند. اگر شما نيز از طرفداران تور ابوظبي هستيد با لحظه آخر همراه باشيد تا اطلاعاتي درباره موقعيت جغرافيايي اين شهر، اقليم آب و هوايي، زبان، دين و جاذبه هاي آن در اختيارتان قرار دهيم.
موقعيت جغرافيايي ابوظبي با مساحتي حدود 972 كيلو متر مربع به عنوان بزرگ ترين امارت بين امارات هفت گانه متحده عربي به شمار رفته و تقريبا 86 درصد از كل مساحت آن را در بر مي گيرد. گردشگران تور ابوظبي لازم است بدانيد اين شهر پايتخت امارات متحده عربي بوده و در شمال اين كشور واقع شده است.
اقليم آب و هوايي آب و هواي شهر ابوظبي به طور كلي خشك و بياباني بوده و در تمام روز هاي سال هوا آفتابي است. اواسط ماه خرداد تا اواسط مهر ماه شهر ابوظبي گرم ترين روز هاي سال را تجربه مي كند و اين زمان خيلي مناسب سفر با تور ابوظبي نمي باشد، به استثناي افرادي كه براي گرفتن حمام آفتاب به اين شهر سفر مي كنند.
زبان و دين مردم شهر ابوظبي به زبان عربي صحبت مي كنند. دين رسمي كشور امارات متحده عربي اسلام بوده و شهر ابوظبي نيز از اين قاعده مستثني نيست. اكثريت مردم اين شهر مسلمان اهل سنت هستند.
جاذبه هاي گردشگري ابوظبي كه از توريست پذير ترين شهر هاي امارات متحده عربي است، داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري است كه در اين جا به ذكر 10 جاذبه برتر اين شهر براي گردشگران تور ابوظبي مي پردازيم. قصر امارات، بيمارستان شاهين ها، ساحل كورنيش، پارك آبي ياس، پارك مركزي مشرف، دنياي فراري، دهكده ميراث، ساحل سعديات، ساحل ياس، مسجد شيخ زايد

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ