نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
تور هاي لحظه آخري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۰۹:۵۱

گردشگران تور اسپانبا بهتر است بدانند اين كشوري‌ واقع جنوب غربي اروپا در شبه‌جزيره ايبري و از اعضاي اتحاديه اروپا است. حكومت رسمي اسپانيا، پادشاهي اسپانيا و پايتخت آن، مادريد مي‌باشد. اين كشور از شمال با فرانسه و آندورا، در جنوب با جبل‌الطارق در غرب با پرتغال، و مراكش و هم‌ چنين داراي مرزهاي دريايي مشترك در شرق با درياي مديترانه، و در غرب و شمال با اقيانوس اطلس است.
كشور اسپانيا با 514030 كيلومتر مربع مساحت، گردشگران تور اسپانيا جالب است بدانند 50 امين كشور پهناور جهان و دومين كشور بزرگ اروپاي غربي بعد از فرانسه است كه شامل قسمت اعظم شبه‌جزيره ايبري، جزاير بالئارس، جزاير قناري، شهرهاي سبته و مليله در شمال قاره آفريقا و برخي جزاير ديگر واقع در مقابل سواحل اين قاره و خود شبه‌جزيره‌است.زبان رسمي در تور اسپانيا، اسپانيايي است كه امروزه 500 ميليون نفر سخنور دارد. اسپانيا (تور اسپانيا) با 504،782 كيلومتر مربع بزرگترين كشور شبه جزيره ايبري است.اسپانيا همچنين پس از فرانسه دومين و بزرگترين كشور غرب اروپا محسوب مي‌شود. هم اكنون زبان رسمي تمام كشورهاي قاره آمريكا بجز كانادا، ايالات متحده و برزيل، اسپانيايي است.
طي قرون 17-19 اسپانيا به مرور مستعمرات خود را از دست داد و اكنون فقط جزاير قناري و بخش كوچكي از شمال افريقا را در اختيار دارد. در مقابل سرزمين كوچكي از شمال تنگه جبل الطارق در جنوب اسپانيا از حدود سه قرن پيش تحت اشغال انگلستان است. در اوسط قرن بيستم 1938-1935 اسپانيا درگير جنگ هاي داخلي شد و نتيجه آن روي كار آمدن حكومت ديكتاتوري ژنرال فرانكو بود كه تا سال 1975 ادامه داشت. پس از مرگ فرانكو دموكراسي در اسپانيا برقرار شد و نظام پارلماني شكل گرفت. درباره تور اسپانيا و فرهنگ اسپانيا بايد بگوييم براي پرداختن به فرهنگ اسپانيا به هر شكل، بايد به نقش مذهب، در تاريخ و زندگي افراد اين كشور نيز توجه كرد. شما گردشگران عزيز تور اسپانيا جالب است بدانيد در اين كشور دست دادن، سلام كردن و روبوسي هنگام ملاقات، بين مردم رايج است.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۳:۰۵

عمان كشوري عرب نشين مي باشد كه در قسمت شبه جزيره ي عربستان واقع گرديده است و به عنوان دومين كشور بزرگ عربي از نظر مساحت شناخته شده است. كشور عمان داراي مرز دريايي با ايران است كه اين مرز دريايي ميان دو كشور، و تسلطي كه هر دو بر روي تنگه ي هرمز دارند باعث ايجاد روابط نزديك ، ميان ايران و عمان شده است. به صورت سفر به تور عمان، نه تنها احساس غربت در اين سرزمين نخواهيد كرد، بلكه مردمان فروتن آن اين حس را به شما القا مي نمايند كه در كشور خود به گشت و گذار مي پردازيد. قسمت اعظم مساحت كشور متشكل از رشته كوه هاي سخت و پهناي ساحلي آن در حدود 1700 كيلومتر مي باشد و همچنين داراي آب و هواي خشك و گرم است به همين دليل تور عمان در فصول گرم سال مي تواند بسيار آزار دهنده باشد. 
قابل توجه گردشگران تور عمان، كشور عمان داراري حكومتي پادشاهي است كه پاتخت آن شهر مسقط مي باشد ، و بيش از 2 ميليون جمعيت در آن زندگي مي كنند. در طي چند سال گذشته و در پي سياست هاي گردشگري كه براي جذب توريست در مسقط به كار برده شده، و به لطف جاذبه هاي طبيعي و فرهنگي بسياري كه در اين منطقه وجود دارد، تور عمان، به خصوص شهر مقسط به يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري تبديل شده است و امروزه تور عمان يكي از پر طرفدار ترين تور ها در ايران نيز مي باشد . اين محبوبيت تا آنجايي پيشرفته كه امروزه مسقط را به عنوان پايتخت گردشگري كشور هاي عربي مي شناسند. اما جداي از اين مسئله جالب است بدانيد كه دوقسمت از عمان از خاك اصلي اين كشور جدا مي باشند. يكي از آن ها مسندوم نام دارد كه در انتهاي تنگه ي هرمز قرار گرفته استو شهرستان كوچكي مي باشد و بخش ديگر مدحاء نام دارد. مدحاء مي توان گفت كه از خاك عمان جدا بوده و در خاك امارات قرار دارد. زيرا امارات متحده ي عربي از 4 طرف آن را محاصره كرده است و به همين دليل مي توان گفت كه تحت تسلط امارات متحده ي عربي قرار دارد. 
گردشگران تور عمان بايد بدانند كه يكي از منابع اصلي در آمد عمان صنعت نفت، ماهيگيري و كشاورزي است. اما ناگفته نماند كه صنعت گردشگري هم يكي از درآمدهاي اصلي بعد از اين سه شاخه شناخته مي شود. در طي سرمايه گذاري هاي حكومت در چند ساله گذشته و احداث هتل هاي چند ستاره به همراه مراكز تفريحي گوناگون صنعت گردشگري عمان دست خوش تحولات عظيمي شده است. به طوري كه مي توان اين نويد را به مسافران و گردشگران تور عمان داد كه در آينده همراستا با صنعت نفت و در صدر ليست درآمد عمان قرار خواهد گرفت. 
ميهمانان عزيز و گرامي تور عمان بايد بدانند كه زبان و نوشتار رسمي مردم عمان عربي مي باشد اما اگر شناختي از زبان عربي ندارند نگران نباشند، زيرا مي توانند كساني را پيدا كنند تا با آن ها به زبان انگليسي صحبت كرده و راهنمايي بگيرند. البته ناگفته نماند كه درصد كمي از مردم عمان را ايراني ها تشكيل مي دهند پس مسافران تور عمان احتمال پيدا كردن يك هم زبان را خواهند داشت. دين رسمي اين مردم اسلام است و بخش اعظم مردم پيرو مذهب اباضيه مي باشند. واحد پول عمان ريال عماني مي باشد كه گردشگران تور عمان مي توانند به راحتي پول خود را در اين كشور چنج كنند. 
اگر بخواهيم از جاذبه هاي اين كشور براي گردشگران تور عمان بگوييم، از جمله جاذبه هاي تفريحي عمان مي توان به تفريحات ساحلي همچون شنا، قايق سواري، غواصي، موج سواري، گرفتن آفتاب و كايتينگ اشاره نمود. ناگفته نماند از آنجايي كه سواحل عمان داراي وزش ملايم نسيم مي باشند، بهترين شرايط براي پرداختن به ورزش كايتينگ را دارند و اين موضوع، عمان را به يكي از بهترين مناطق كايتينگ تبديل نموده است. مسافران تور عمان فراموش نكنند كه عمان داراي يكي از تميز ترين خط هاي ساحلي در جهان است. به گونه اي كه هنگام قايق سواري در حاشيه هاي كم عمق ساحل به راحتي مي توانيد شاهد زندگي موجودات درياي باشيد و به راحتي تا عمق 30 متري كف دريا را مشاهده كرده و به تماشاي دلفين ها و لاكپشت هاي 100 ساله بنشينيد. 
همچنين گردشگران تور عمان توجه داشته باشند كه جداي از تفريحات ساحلي ، بيابان هاي اين كشور هم داراي جذابيت هاي خاص خود هستند و با تفريحاتي همچون اسكي روي شن هاي نرم و ماشين سواري روي تپه ها، گردشگران را به سمت خود مي كشانند و مي توانيد همراه با تور عمان تمامي اين تفريحات با قيمت هاي مناسب تر تجربه نماييد. از اين دو كه بگذريم، گردشگران و ميهماناني كه با تور عمان به اين كشور سفر مي كنند، نبايد جاذبه هاي تاريخي را نبايد فراموش كنند. عمان داراي بناها و قلعه هاي تاريخي عظيم، قنات ها و چشمه هاي آب شيرين بسياري است كه به دليل خاص بودنشان در فهرست ميراث فرهنگي سازمان يونسكو ثبت شده اند. تمامي اين مسائل توانسته تا كشور عمان را به يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري در دنيا تبديل كند، از اين رو سفر به تور عمان به شما گردشگران عزيز و گرامي پيشنهاد مي شود. 
سفر به عمان و دريافت ويزا براي ايرانيان كار دشواري نيست. مسافران تور عمان مي توانند به راحتي در مرز هوايي ويزاي يك ماهه ي خود را، چه به صورت فردي و يا به صورت تور تهيه نمايند. همچنين مي توانند ويزاي خود را تمديد كنند، اما براي اينكار بايد نزديك به 2 ساعت را در مسقط منتظر بمانند. اما اگر با كشتي قصد سفر به تور عمان را داريد بايد اين موضوع را در نظر داشته باشيد كه كشتي هاي گشت زني بسياري در آب هاي مسقط در حال حركت و رفت و آمد هستند، اما معمولا كشتي هاي مسافربري نمي توانند به صورت مستقيم به مسقط بروند. همين طور شما مي توانيد با ماشين شخصي خود به تور عمان سفر كنيد. اما قبل از هرچيز بايد بدانيد كه اين كشور دومين رتبه را در زمينه ي تصادفات رانندگي كه منجر به مرگ مي شوند دارد. جاده هايي از مرز امارات وجود دارند كه دسترسي به آن ها آسان است اما از مسير يمن به دليل مقرراتي كه براي خروج خانم ها وضع شده با مشكل مواج خواهيد شد. مرز هاي عمان و عربستان هم به دليل نداشتن مرز مشخص گزينه ي خطرناكي براي سفر شما خواهند بود. پس در نظر داشته باشيد كه آسوده ترين راه براي سفر به عمان مرز هاي هوايي مي باشد كه با اير لاين هاي مختلف با مدت زمان هوايي 2 ساعت مي توانيد به راحتي به مسقط برسيد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۲:۰۵

كشور لبنان كه به عنوان يك جمهوري در دنيا شناخته مي شود، در قسمت غربي قاره ي آسيا قرار گرفته است و نيم بيشتر آن كوهستاني و مرتفع مي باشد. لبنان با كشور هاي روسيه و اسرائيل همسايه بوده و در كنار درياي مديترانه جاي خوش كرده است. پايتخت لبنان شهر زيباي بيروت مي باشد، كه در گذشته به پاريس خاورميانه شهرت داشته است. اما پس از وقوع جنگ، اين شهر صدمات بي شماري را متحمل شد. امروزه پس از بازسازي هاي انجام شده بر روي زير ساخت هاي شهر، مردم دنيا لقب عروس خاورميانه را به بيروت داده اند و اين عروس زيبا سالانه گردشگران بسياري را به سمت تور لبنان مي كشاند. اين كشور كوچك، بر خلاف مساحت اندك خود، محبوبيت بسياري در دنيا دارد و سالانه عده ي زيادي با تور لبنان به اين بهشت كوچك سفر مي كنند. اما يكي از نكات جالب م مهم لبنان اين است كه بر خلاف مساحت اند داراي بيش از هجده نوع دين رسمي مي باشد. با اين وجود مي توان گفت كه نيم بيشتر مردم مسلمان اند و نيم ديگر آنها پيروي مسيح اند، كه خود به فرقه هاي گوناگوني تقسيم مي شوند. در اين ميان لبنان جزء محدود كشور هايي است كه شهروندان خود را در زمينه ي پيروي از اديان آزاد مي گذارد و در مقام نخست جدول خوش مي درخشد. 
زبان رسمي و اول لبنان عربي مي باشد، كه در اين ميان هر كدام از اقليت هاي قومي، به شيوه و زبان خود سخن مي گويند. اما همان طور كه گفتيم زبان عربي زبان اول مردم بوده و پس از آن زبان فرانسوي رتبه ي دوم را به خود اختصاص داده است. همچنين مي توان گفت كه اكثريت مردم، در زبان انگليسي هم تسلط دارند. به گونه اي كه تابلو هاي شهر به زبان انگليسي بوده و مغازه داران به راحتي به زبان فرانسه و انگليسي با مشتريان خود و گردشگران تور لبنان سخن مي گويند. با وجود آن كه غريب به شصت درصد از مردم لبنان مسلمان اند، به هيچ عنوان به شما اين حس را نمي دهند كه در يك كشور مسلمان حضور داريد و مسافرين تور لبنان را آزاد مي گذارند تا از آثار باستاني متعدد و مناظر و جاذبه هاي طبيعي و آب و هواي بي نظير آن لذت كامل را ببرند. واحد پولي اين كشور پوند لباني است كه به ليره لبناني هم شهرت دارد. اين كشور كه سرشار از مقاصد ديدني روياي و امكانات بي شمار تفريحي و گردشگري مي باشد، داراي فرهنگ غني بوده، كه قدمتش به 5000 سال پيش از ميلاد مي رسد. اما از ابتداي قرن 21 مردم به شهر نشيني روي آوردند، به گونه اي كه مي توان گفت تقريبا تمامي مردم در شهر ها و اطراف آنها زندگي مي كنند.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۷:۱۸

براي سفر با تور بلژيك لازم است اطلاعاتي جامع و كلي در رابطه با اين كشور داشته باشيد با لحظه آخر همراه شويد تا اطلاعات لازم براي مسافرت با تور بلژيك را در اختيارتان قرار دهيم 
بلژيك يكي از كشور هاي سلطنتي دنيا مي باشد، اين كشور در شمال اروپا واقع شده است و از كشور هاي بنيانگذار اتحاديه اروپا و همچنين بنيانگذار پيمان آتلانتيك شمالي (ناتو) محسوب مي شود. تاريخچه اين كشور به 50 سال قبل از ميلاد مسيح باز مي گردد و ساكنان آن در گذشته از قوم سلت بوده اند. گردشگران تور بلژيك بايد بدانند شهر بروكسل پايتخت اين كشور و مقر اصلي اتحاديه اروپا است. به طور كلي كشور بلژيك آب وهواي معتدل و باراني دارد اين كشور در سرزميني كم ارتفاع واقع شده و حدود 50 درصد اين كشور را زمين هاي پست و جلگه اي تشكيل مي دهند. كشور بلژيك در گذشته جزو كشور هاي ديگر از جمله فرانسه، هلند و اسپانيا بود اما در سال 1830 براي نخستين بار اعلام استقلال كرد. جمعيت كشور بلژيك حدود 12 مليون نفر است كه غالب بر 60% اين مردم به زبان فرانسوي و مابقي آن ها به زبان والوني تكلم مي كنند. اين كشور كوچك با دارا بودن جاذبه هاي طبيعي، تاريخي و گردشگري فروان در سال هاي اخير توانسته تا حد زيادي رضايت گردشگران تور بلژيك را به دست آورد و صنعت گردشگري خود را توسعه دهد.
لازم به ذكر است از آنجايي كه بلژيك جز كشور هاي اتحاديه اروپا مي باشد براي سفر با تور بلژيك بايد ويزاي شينگن بگيريد. از جاذبه هاي گردشگري اين كشور مي توان به اتوميوم (Atomium)، گلخانه سلطنتي لايكن (The royal Greenhouses of leaken)، ميدان گرند پلِيس (grand place)، خانه هاي بزرگ ويكتور هورتا (Major Town House of victor Horta)، كليساي جامع سنت باوو (Saint Bavo’s Cathedral) و غيره اشاره كرد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۴۵:۵۷

سوئيس، كشوري است واقع در اروپاي غربي كه از شمال با آلمان، از شرق با اتريش، از جنوب با ايتاليا و از غرب با فرانسه همسايه است. پايتخت سوئيس شهر برن است و قطب‌هاي اقتصادي اين كشور دو شهر ژنو و زوريخ هستند.
اين كشور حدود 8 ميليون نفر جمعيت دارد و مساحت آن حدود 41 هزار كيلومتر مربع است. سوئيس كشوري است كه از 26 ايالت تشكيل شده‌است.
سوئيس كشوري است با آب وهواي معتدل، برخي عقيده دارند آب و هواي سوئيس بسيار سرد است اما اين طور نيست. آب و هواي سوئيس به دليل كوهستاني بودن آن موجب تفاوت هاي چشمگير آب و هوايي اين كشور با ايران مي شود. 
آب و هواي معتدل اين كشور باعث شده تا سالانه گردشگران زيادي با تور سوئيس به اين كشور سفر كنند.
به طور كل در زمستان به ندرت دما به صفر مي رسد و در تابستان دما تا حدود 30 درجه سانتي گراد نيز افزايش مي يابد. فصل تابستان براي سفر گردشگران تور سوئيس مناسب ترين فصل به شمارمي آيد.
دين اكثر مردم سوئيس مسيحيت است و اسلام دومين دين در اين كشور محسوب مي شود. 5 درصداز مردم اين كشور پيرو اديان ديگري هستند و در حدود 11 درصد آن ها بي دين هستند.
شكلات، ساعت هاي سوئيسي، چاقو هاي ويكتورينوكس، جعبه موسيقي، اسباب بازي هاي چوبي، زنگوله تريچل و ساعت هاي ديواري كوكو سوغاتي معروف كشور سوئيس است كه گردشگران تور سوئيس مي توانند اين اشيا را خريداري كرده و به شهر خود ببرند.
اكثر مردم سوئيس به زبان آلماني صحبت مي كنند اما زبان هاي ديگري نيز در اين كشور رايج است كه مي توان به فرانسوي، ايتاليايي، رمانيايي و انگليسي اشاره كرد.
از جاذبه هاي گردشگري اين كشور مي توان به ژنو، سنت موريتز، بازل، برن، زوريخ ،كوه پيلاتوس، گريندلوالد، آپنزل، تيچينو، لوسرن و زرمات اشاره كرد كه اين مكان ها، تفرجگاه بسيار مناسبي براي گردشگران تور سوئيس مي باشد. براي اينكه با جاذبه هاي گردشگري سوئيس بيشتر آشنا شويد با تور سوئيس به اين كشور پر جاذبه سفر كنيد و از جاذبه هاي آنجا ديدن فرماييد.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۶:۳۴

گوا نام شهري بندري در كشور هندوستان است كه قدمت آن به سيصد سال قبل از ميلاد مي‌رسد. ايالت گوا كوچك‌ترين ايالت هندوستان است كه در ساحل غربي اين كشور در منطقه‌ي كونكان قرار دارد. 
گوا شامل بندر گوا و شهر گواي كهنه مي باشد.طبيعت فوق العاده زيباي گوا با نخل هاي فراوان و ساير درختان گرمسيري و سواحل و مراكز تفريحي ساحلي بسيار روح نواز و لذت بخش است.اگر قصد سفر به هندوستان را داريد حتما با تور گوا سفر كرده و از آرامش سواحل و جذابيت هاي گوا لذت ببريد. 
جاذبه هاي گردشگري گوا: بندر گوا: بندر گوا يك منطقه ي بي نظير و بسيار زيبايي است كه داراي سواحل شني وسيع ،زيبا ،آرام و لذت بخش مي باشد.يكي از عوامل مهم جذب گردشگران براي تور گوا از سراسر جهان به اين منطقه طبيعت بسيار سبز،نخل هاي سواحل ،مراكز تفريحي ساحلي و امكانات مطلوب گردشگري با هزينه نسبتا كم مي باشد. 
كليساي بوم ژيزوس: اين كليساي زيبا همراه با موميائي زاوير مقدس در منطقه گواي كهنه شهرت و جذابيت خاصي را دارا مي باشد كه دليل ديگري براي ترغيب گردشگران به تور گوا است. 
كليساي مارگو (روح مقدس): در سال 1564 كليساي مارگو در وسط ميدان قديمي ساخته شده است ولي در سال 1571 تخريب شد و بعد از جنگ در سال 1645 مجدد ساخته شده است .كليساي مارگو داراي دكوراسيوني زيبا و مدرن كه شامل گچبري هاي شيك و كريستال هاي گران بهاست مي باشد. 
معبد ماهالاسا (خداي مونث) روز يكشنبه روز مقدس معبد مي باشد و مراسمي خاص در اين روز برگزار مي گردد. شهرت اين معبد به دليل زنگ بسيار بزرگي است كه فقط در زمان شهادت شهود به صدا در مي آيد .بنا بر اعتقاد گروهي از مردم هندوستان اين معبد در ابتدا در نپال بوده و در زمان حمله ي مغول ها به گوا منتقل شده است. 
براي گردشگران تور گوا بايد گفت كه گوا از نظر آب و هوايي اغلب سال هوايي گرم و شرجي دارد. كه براي استفاده از دريا مناسب است. در ماه مي گرمترين هوا را داراست كه افزون بر ۳۵ درجه سانتي گراد مي ‌شود. فصل باران هاي موسمي يا مانسون از ماه جون تا سپتامبر را در بر مي‌گيرد اما اوج بارندگي‌ها مربوط به جولاي و آگوست مي‌باشد. گوا يك فصل سرما كوتاه مدت از اواسط دسامبر تا اواخر فوريه دارد كه در شب ها درجه حرارت حدود ۲۰ درجه سانتي گراد است.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۱۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۵:۱۲

تور وارنا يكي از اصلي ترين و پرطرفدارترين تورهاي بلغارستان مي باشد. وارنا يك شهر زيباست كه پس از دو شهر سوفيا و پلووديو سومين شهر بزرگ بلغارستان است. شهر وارنا در نزديكي درياچه ي وارنا و بر كرانه ي درياي سياه قرار گرفته است. 
وارنا يكي از قديمي ترين شهرهاي اروپا است.فرهنگ هاي متعدد در اين منطقه به هم آميخته شده اند. در حومه وارنا هنگام حفاريهاي باستان شناسي در مكاني كه نكروپوليس ناميده مي شود، قديمي ترين گنجينه طلاي دنيا مربوط به هزاره چهارم قبل از ميلاد كشف كردند. 
ساحل تفريحي وارنا شهرت جهاني دارد.همه ساله هزاران گردشگري داخلي و خارجي از اقصي نقاط جهان براي گذراندن تعطيلات و تفريح و استراحت تور وارنا را براي سفر انتخاب مي‌كنند. يكي از ويژگي هاي وارنا اينست كه هزينه ي تفريح و سرگرمي در شهر وارنا نسبت به بقيه شهرهاي اروپاي شرقي ارزان تر و باصرفه تر است. 
برخي از جاذبه هاي گردشگري وارنا كه مي توان به انها اشاره داشت: كليساي وارنا : يكي از جاذبه هاي كه در وارنا مي تواند جذاب باشد كليساي وارنا نام دارد. اين كليسا يكي از مهم ترين نمادهاي شهر وارناست كه در قرن نوزدهم ميلادي ساخته شده است. نقاشي هاي ديواري مجلل ، سرير سقف و شيشه هاي منقوش از ديدني هاي اين كليسا هستند. از بالاي برج ناقوس اين كليسا مي توان مناظر زيبا و جذابي از شهر را تماشا كرد. براي بالارفتن از برج ناقوس كليسا مي بايست از ۱۳۳ پله ي مارپيچي بگذريد. 
باغ دريايي وارنا : از قديمي ترين و بزرگ ترين پارك هاي اين شهر است كه داراي يك آبزي داني بزرگ ، دلفيناريومي زيبا، رصدخانه‌ي نيكولاس كوپرنيك، موزه‌ي تاريخ طبيعي و باغ‌وحشي جذاب و ديدني در تور وارنا است. 
دلفيناريوم : تنها پارك دلفيني شبه‌جزيره‌ي بالكان است كه در اين پارك دلفين‌ها به مدت چهل دقيقه به اجراي نمايش و آب‌بازي مي‌پردازند. 
گلدن سنتر : گلدن سنتز نام اقامتگاه و استراحت گاهي بسيار مجلل و شيك و مفرح در وارناست كه داراي امكانات ورزشي و تفريحي و سرگرمي و بازي‌هاي جذابي براي خانواده‌ها و كودكاني است كه تور وارنا را براي سفر خود انتخاب كرده اند. 
هواي شهر وارنا پس از نيمه‌هاي شهريور رو به سردي مي‌گذارد و فصل پاييز و زمستان در وارنا بلغارستان بسيار سرد است. هواي تابستان در وارنا بسيار عالي و معتدل و مناسب و بهترين زمان براي انتخاب سفر وارنا و سفر به اين ساحل زيبا ماه هاي خرداد، تير و مرداد است.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۴:۵۷

پكن يكي از مشهور ترين شهر هاي سراسر كشور جمهوري چين به شمار مي رود كه داراي تعدادي از برترين چشم انداز ها و معابد كشور را در خود جاي داده است از اين رو گردشگران زيادي در سال هاي اخير تور پكن را به عنوان مقصد گردشگري و گذراندن تعطيلات خود اين شهر تاريخي را انتخاب مي كنند . اين شهر بسيار شلوغ است و فعاليت هاي بسياري همواره در اين شهر در جرين بوده و هميشه مردمان اين شهر را در حال جنب و جوش خواهيد ديد.
پكن با وجود 22 ميليون نفر جمعيت در شمال كشور پهناور چين قرار واقع شده است كه به عنوان دومين شهر پرجمعيت چين بعد از شانگهاي شناخته شده است.گردشگران تور پكن توجه داشته باشند كه فرودگاه بين المللي پكن يكي از پر رفت و آمد ترين فرودگاه هاي پكن به شمار مي رود كه سالانه تعداد بي شماري از مسافران تور پكن و مردم اين شهر را ج به جا مي كند.
به طور كلي به خصوص در چند سال اخير تور پكن با رشد زيادي رو به رو بوده است و گردشگران زيادي را از سراسر جهان به سمت خود جذب كرده است البته شايان ذكر است كه تور پكن به دليل بالا بودن هزينه مسافران خاص خودش را دارد.
پكن از لحاظ آب و هوايي به اين صورت است كه در فصل بهار داراي هوايي مناسب و گاهي گرم است. تابستان گرم به همراه باران هاي موسمي دارد. پاييز در اين شهر صاف و آفتابي و گرم است و زمستان نيز سرد همراه با باد و طوفان هاي فصلي و بارش برف مي باشد. 
از جاذبه هاي گردشگري پكن نيز مي توان به ديوار بزرگ چين و شهر ممنوعه اشاره كرد كه در تور پكن طرفداران زيادي دارند. پكن داراي شش فرودگاه است كه بزرگ ترين آنها فرودگاه بين المللي پكن نام دارد. بيشتر پرواز‌هاي داخلي و تقريبا تمامي پرواز‌هاي بين اللملي پكن از طريق اين فرودگاه انجام مي‌شود. پنج فرودگاه ديگر شهر بيشتر كاربردهاي نظامي دارند.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ايمان نعمتي
تاريخ: ۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۳:۱۰

خيلي از مردم ، استراليا را كشور فرصت ها فرض مي كنند به همين خاطر براي اقامت در اين كشور از راه هاي قانوني و غير قانوني خود را به خطر مي اندازند تا خود را به اين كشور برسانند.حقيقت به روي همه معلوم است كه اين كشور مملو از جاذبه هاي ديدني و زيبا مي باشد كه تا با چشم خودتان نبينيد باورتان نمي شود.
قابل توجه گردشگران تور استراليا ، اين كشور در قاره ي استراليا و همچنين مركزيت آن كانبرا است.اگرچه كه كانبرا پايتخت كشور استراليا است اما سيدني بزرگ ترين شهر اين كشور مي باشد.
مسافران تور استراليا بدانند كه اين كشور هيچ نوع مرز خاكي با كشور هاي ديگر ندارد به دليل اين كه قسمت شمال ، جنوب ، شرق و غرب اين كشور را خليج ، اقيانوس و دريا در بر گرفته است.
اگر بخواهيم از تاريخ استراليا براي گردشگران تور استراليا بگوييم ، اولين بوميان اين كشور بين 40 تا 70 هزار سال قبل پا به اين سرزمين گذاشته اند و بنا بر استناد اولين اروپايي كه به كشور استراليا آمده ويلم جانسون نام داشته كه در سال 1606 به استراليا آمده بود.
مسافران تور استراليا بايد مطلع باشند كه اين كشور با تهران هفت ساعت و نيم جلوتر مي باشد وهمچنين مردمان آن به زبان استراليايي و انگليسي صحبت مي كنند پس هيچ جاي نگراني نيست با اين دو زبان مي توانيد به راحتي كار خودتان را در سفر با تور استراليا راه بياندازيد.
مسافران تور استراليا كه قصد سفر به اين كشور زيبا را دارند توجه داشته باشند آب و هواي شهر سيدني استراليا از منطقه به منطقه اي ديگر متفاوت بوده اما در اين قسمت مي خواهيم در مورد توريستي استراليا صحبت كنيم بنا بر اين بايد بگوييم تابستان هاي اين شهر گرماي مطلوب همراه با رطوبت است به همين خاطر اين موضوع مي توانند براي گردشگران كمي آزار دهنده باشد.زمستان هاي اين كشور هم اصلا برفي نيست به تعبيري مي توان گفت برف در اين كشور عنصري ناياب مي باشد.بنا براين بهترين زمان سفر به استراليا فصل تابستان و ماه هاي اكتبر تا آوريل است.

همچنين براي سفر به اين كشور مي توانيد از تور لحظه آخري استفاده نمائيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ